ZACZYNAMY 🙂

Jeśli chcesz zamówić indywidualny portret, znajdziesz tu instrukcję, jak przygotować materiały do wykonania rysunku. Do wykonania portretu potrzebuję zdjęcia twarzy. Wybierz takie, które lubisz, bo mimika twarzy na portrecie zostanie odwzorowana na podstawie tej właśnie fotki. Unikamy raczej zdjęć w czapkach, ciemnych okularach, chyba, że są to elementy charakterystyczne postaci. Podeślij nam kilka zdjęć i link do Instagrama lub Facebooka, często bywa to pomocne. 

Selfie też jest ok, zdjęcie które widzisz obok, zostało wykonane przy oknie, gdzie światło ładnie oświetliło twarz.

 

TWARZ

 

Twarz powinna wypełniać większość zdjęcia. Najlepsze są zdjęcia wykonane w ciagu dnia lub przy jasnym świetle. Jeśli na fotce widać zarówno buzię, jak i stopy, to raczej nie będzie ono pomocne, chyba że chcesz pokazać jakieś cechy charakterystyczne osoby lub jej ubioru, wtedy będzie OK!

 

TEKSTY NA PLAKACIE

Prześlij również do mnie tekst, który umieszczę u góry rysunku, najlepiej związany z osobą portretowaną. Opisz bohatera rysunku, napisz czym się pasjonuje, jakie są elementy charakterystyczne np: bieganie, gitara, auta itp, to postaram się wpasować najlepiej pasujące elementy do rysunku, żeby oddały charakter postaci. 

JUŻ PRAWIE GOTOWE! ZOBACZ  CO CI WYŚLEMY ?

 

Namalowany przeze mnie portret/karykaturę w wybranym formacie (standardowo jest to format A3 który ma wymiary 30x42cm) możemy przesłać do Ciebie droga mailową w formacie cyfrowym lub w wersji papierowej w bezpiecznej plakatowej tubie pod wskazany adres. Cennik wydruku i wysyłki gotowego plakatu zamieściłem w dalszej części.

Jeśli wybierasz wersję cyfrową pamiętaj, że portret/karykaturę możesz wydrukować w lokalnej drukarni lub punkcie ksero. Zdjęcia lepiej wyglądają na papierze o wyższej gramaturze niż ten używany na co dzień do drukarek. Papier 150g i grubszy (najlepiej 250-300g) będzie świetnym wyborem. 

KOMIKSOWE PROFILOVE

 

Portret komiksową kreską, obrazujący Ciebie i jedną z Twoich pasji. Dodatkowo na portrecie zajdzie się wybrane hasło lub nickname. Możesz sprawić radość sobie lub komuś bliskiemu. Otrzymasz plik do druku w formie cyfrowej oraz niepowtarzalne profiLOVE na swoje social media.  Potrzebne będą jedynie dobrej jakości zdjęcia twarzy, oraz krótki opis postaci.

 

CENA 249 PLN

KARYKATURA STANDARD 

 

Karykatura na jednolitym tle, z jednym atrybutem, związanym z postacią (np. ołówek, motor, piłka itp). Do jej wykonania potrzebne dobrej jakości zdjęcia twarzy. Idealnie sprawdza się jako unikatowy prezent z nutką humoru. Do wykonania potrzebne będą zdjęcia twarzy oraz krótki opis. 

 

CENA 279 PLN

KARYKAURA PREMIUM 

Karykatura na kreatywnym tle, z wieloma atrybutami, związanym z postacią. Potrzebne będą dobrej jakości zdjęcia twarzy, opis postaci i atrybutów , które znajdą się na plakacie. Do jej wykonania potrzebne będą dobrej jakości zdjęcia twarzy, opis atrybutów, opis postaci.

CENA 329 PLN

PORTRET KREATYWNY 

Kreatywny portret łączy ze sobą zdjęcie i rysunek. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia, więc możemy puścić wodze fantazji. Do jego wykonania będą potrzebne bardzo dobrej jakości zdjecie, które zostanie poddane kreatywnej obróbce, następnie zostaną dorysowane do niego elementy rysunkowe. Portrety te świetnie sprawdzają się w dużych ramach 50x70cm lub 70x100cm. Wyceniamy je indywidualnie na podstawie opisu przesłanego wraz ze zdjęciami na maila 

 

CENA 359 PLN

REALISTYCZNY PORTRET | POSTER

Niepowtarzalny portret malowany na podstawie zdjęcia, wzbogacony o rysunkowe elementy mojego stylu. Charakteryzuje się ogromną ilością szczegółów. Świetnie prezentuje się w formie wielkoformatowego plakatu jak i wydruku na płótnie.  Do jego wykonania potrzebne będzie bardzo dobrej jakości zdjęcie. Wycena indywidualna na podstawie opisu przesłanego wraz ze zdjęciami na maila.

Cena od 479zł

GRAFIKA KOMERCYJNA

 

Tworzysz wydarzenie medialne, koncert, jesteś producentem ubrań, robisz akcje promocyjną, jesteś instytucją publiczną lub po prostu potrzebujesz ciekawej grafiki do celów komercyjnych od kreatywnego artysty, skontaktuj się z nami. Przygotujemy interesującą ofertę skrojoną dla Twoich potrzeb. Udzielimy stosownych licencji na posługiwanie się grafiką. Autorskie plakaty Macieja Świętego promowały m.in. koncert Skunk Anasie, europejską trasę koncertową Sharon van Etten, 29 Finał WOŚP we Wrocławiu, Radio 357, Inicjatywy Marcina Gortata, Małgorzaty Kożuchowskiej, wydarzenia organizowane przez Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.

Zapraszamy do kontaktu

hello@maciejswiety.pl

Jeśli wybrałeś już portret dla siebie lub bliskiej Ci osoby lub masz pytania, skontaktuj się z nami wypełniając formularz, który znajduje się na dole strony lub skontaktuje się mailowo i prześlij zdjęcia wraz z opisem na adres e-mail:

 

hello@maciejswiety.pl

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE PŁATNOŚCI:

Termin realizacji to 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania przelewu.

Ceny brutto podane na stronie dotyczą 1 osoby na plakacie i przygotowania do druku formatu podstawowego czyli A3 (30x42cm) 

Jeśli na plakacie ma znaleźć się więcej osób, cenę należy przemnożyć przez ilość osób. 

Jeśli potrzebujesz faktury VAT zgłoś taką informację drogą mailową podając dane do faktury, w innym wypadku na wykonane usługi wystawiony zostanie paragon bez numeru NIP.

INFORMACJE DOTYCZĄCE FORMATÓW I DRUKU

 

przygotowanie portretu w formie cyfrowej w formacie A3 (30cmx42cm) – w cenie

przygotowanie portretu w formie cyfrowej w formacie 40×50, 50x70cm lub 70x100cm –  50zł

wydruk na papierze plakatowym, wysyłka w sztywnej tubie do paczkomatu (format A3) – 50zł

wydruk na papierze plakatowym, wysyłka w sztywnej tubie do paczkomatu (format 40×50 i 50x70cm) – 99zł 

wydruk na papierze plakatowym, wysyłka w sztywnej tubie do paczkomatu (format 70x100cm) – 159zł

Wydruk na płótnie  – wycena indywidualna drogą mailową

 

UWAGA: Projekty mogą być wykorzystywane jedynie w celach niekomercyjnych.

Jeśli chcesz wykorzystać projekt w celach komercyjnych i powielać go cyfrowo lub na nośnikach fizycznych, używać do reklamy skontaktuj się z nami. Przedstawimy ofertę na zakup stosownej licencji na legalne użytkowanie danego projektu.

 

ostatnio wykonane portrety na zamówienie