MACIEJ ŚWIĘTY

Fotografia

Fotografia to moja pasja i to po części dzięki niej zrodził się pomysł na rysowanie. Często łączę również fotografię z rysowaniem. Tworzę głównie portrety i edytoriale. Na zdjęciach staram się uchwycić emocje i pokazać człowieka w jak najbardziej naturalny sposób. Poniżej znajdziesz zdjęcia portretowe oraz sesje fotograficzne, które powstały na przestrzeni kilku ostatnich lat

PORTRET

#5minPortrait

Portret to moja ulubiona forma wyrazu. Prezentowane zdjęcia są elementem większych sesji zdjęciowych. Część z nich powstała w ramach serii #5minPortrait, projektu który wystartował w styczniu 2020. 

Projekt realizuję w różnych częściach Polski i Świata, łączę go z podróżami. Zapraszam do niego ludzi z pasją. Lubię poznawać ludzi więc rozpoczynamy spotkanie rozmową przy kawie.  Później sięgam po aparat z obiektywem 50mm i robimy 5 minutową sesję, której efekty możesz zobaczyć poniżej.

PORTRET

Maciej Święty

Editorial

Editorial to połączenie portretu i szerokich kadrów. 

Plenery miejskie czy te bliżej natury są świetnym tłem do opowiedzenia historii obrazem.

Natalia szczypuła

Bergamo | Milano

Mediolan i Bergamo uraczyły nas pięknymi widokami i zmienną pogodą. Włoskie miasteczka to moje ulubione miejsce na klimatyczne zdjęcia.

Natalia Szczypuła

Natalia to wokalistka poruszająca się w klimatach soul, jazz i pop. na miejsce sesji promującej jej muzyczne działania wybraliśmy Włochy. Wybór nie był trudny, oboje kochamy włoski styl życia. Jak wypadła sesja, zobaczcie sami.

Sypuła człowiek na taśmie

London

Stolica światowej muzyki. Tu spacerując po uliczkach niedaleko Soho słyszysz sączącą się zewsząd muzykę Davida Bowie, Queen czy Pink Floyd.

Sypuła Człowiek Na Taśmie

Wszystkie inspiracje muzyczne Adam w jakiś sposób związane są z Wielką Brytanią i Londynem. Wybór tego miejsca na sesję zdjęciową był zatem naturalny. Londyn przywitał nas deszczem. Udało się zatrzymać w kadrze cząstkę tego magicznego miejsca. Londyn zawsze zadziwia, inspiruje, czaruje.

Studio

Praca w studio fotograficznym to esencja fotografii.

Zabawa światłem, nieskończona możliwość kreacji, kolor, czerń i biel  to wszystko inspiruje i sprawia, że efekty pracy cieszą nie tylko oko fotografa.

WARSZAWA

Sound'n'Grace

Sesja wizerunkowa dla najlepszego chóru pod słońcem

w zespole siła

Wspólnie z kilkunastoosobowym zespołem Sound’n’Grace stworzyliśmy sesję na nadchodzącą płytę. Dobra zabawa i masa pozytywnej w samym środku zimy.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć, odwiedź mój profil na Instagramie.