Projekty

Zwycięzca konkursu "Ikony opolskich festiwali"

Narodowe Centrum Piosenki Polskiej
sierpień 2021

Zwycięzca konkursu - 1 miejsce

Komisja pod kierownictwem Pana Andrzeja Pągowskiego uznała plakat „Republika 1983” zwycięzcą konkursu organizowanego przez Narodowe Centrum Piosenki Polskiej. Nagrodzone prace będzie można zobaczyć na wystawie podczas 58 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Praca konkursowa

Plakat „NIEMEN – Dziwny jest ten świat” został również zgłoszony do konkursu organizowanego przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

Praca konkursowa

Plakat „NIEMEN – Dziwny jest ten świat” został również zgłoszony do konkursu organizowanego przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

Gitarowy Rekord Świata 2022

20 jubileuszowa edycja

W maju 2022 odbędzie się jubileuszowa 20 edycja Gitarowego Rekordu Świata w ramach festiwalu Thanks Jimi. Wilkie święto gitary, które odbywa się we wrocławskim rynku gromadzi ponad 7000 gitarzystów, którzy wspólnie grają największe gitarowe przeboje. Dla Gitarowego Rekordu Świata stworzyłem w tym roku komunikację wizualną.

Pol'and'Rock Festival 2021

lipiec 2021

Początkiem 2021 roku miałem ogromną przyjemność stworzyć serię plakatów dla headlinerów  tegorocznego Pol’and’Rock Festiwal. Plakaty z podpisami artystów w bardzo limitowanej ilości trafią do siedziby WOŚP i zostaną przekazane na licytację.

29 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

styczeń 2021

Oficjalny plakat WOŚP WROCŁAW

Wielkim wyróżnieniem była możliwość stworzenia oficjalnego plakakatu dla Wrocławskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Wrocławski krasnal, siedzący na moście zakochanych z sercem w dłoni stał się symbolem 29 finału.

Podczas 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrocławiu udało się zebrać w sumie

0

PLN

Oficjalny plakat WOŚP JAWOR 2021

Stworzyłem również plakat dla Sztabu WOŚP w moim rodzinnym Jaworze. Symbol miasta czyli Święty Marcin siedzący na koniu, dzierży w ręku tarczę z sercem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Plakat wspólnie ze Sztabem przekazaliśmy na licytację.

Podczas 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaworz udało się zebrać

0

PLN

Plakat specjalny

W styczniu 2021 roku namalowałem również wyjątkowy portret Jurka Owsiaka. Wydrukowany w formacie 70x100cm i oprawiony przeznaczyłam na licytację.

 

Plakat został wylicytowany za kwotę

0

PLN

Radio 357

2020/2021

Seria plakatów wspierających akcję na portalu Patronie.pl finansującą działalność Radia 357.

Patroni co miesiąc wspierają Radio 357 kwotą ponad

0

PLN

Ja również wspieram moje ulubiona Radio, jest nas już

0

Patronów

Wystawa prac - Kulturalny Wrocław

6 czerwca 2020

Pierwsza wystawa portretów osób tworzących kulturę we Wrocławiu. Muzycy, aktorzy, organizatorzy wydarzeń zostali sportretowani podczas pierwszego lockdown’u, który trwał od marca do maja 2020. Wystawę uświetnili wrocławscy muzycy m.in. Lech Janerka, Leszek Cichoński oraz Prezydenta Wrocławia Jacek Sutryk. Podczas wystawy na cele charytatywne zlicytowano portrety na łączną kwotę ponad 10000zł

Rektorzy wrocławskich uczelni wyższych

listopad 2020

Na zlecenie Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka wykonałem serię portretów rektorów wrocławskich uczelni wyższych, które zostały wręczone podczas uroczystej gali.

Gitarowy Rekord Świata 2021

marzec 2021

Miałem wielką przyjemność stworzyć oficjalny plakat dla największego wydarzenia gitarowego w Polsce, a może nawet na świecie. Gitarowy Rekord Świata, który regularnie wpisuje się do Księgi Rekordów Guinessa.

 

Odwiedź stronę Gitarowego Rekordu

Login

Hasło Ci uciekło?