FOOTBALL TO SZTUKA!

Nazywam się Maciej “Święty” Święcicki i jestem pasjonatem dobrego designu i piłki nożnej. Z połączenia tych dwóch pasji powstała agencja kreatywna  Agios Design. Tworzymy grafiki dedykowane klubowi i kibicom. Wspólnie możemy przenieść wizerunek  Twojego ukochanego klubu na wyższy level. 

Goal2

TRANSFERY

Zaprezentujemy nowych zawodników w kreatywny sposób. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Ręcznie malowane grafiki w technice digital painting będą również świetnym prezentem dla samego zawodnika oraz gadżetem dla kibiców podczas powitania. Wykorzystasz je również w social mediach.

PREZENTACJE

Prezentacja zawodników i poster dnia meczowego rodem z topowych lig europejskich ? Z nami to możliwe. Wystarczy kilka zdjęć zawodnika, cała reszta pozostaje po naszej stronie. 

SESJE ZDJĘCIOWE

Nieszablonowe sesje zdjęciowe dla zawodników i sztabu wykonywane u Klienta w  profesjonalnym mobilnym studio. Jej efekty wykorzystasz podczas relacji meczowych, prezentując w ciekawy sposób zdobywców bramek, zawodnika meczu czy trenera.  W czasie sesji powstaną również zdjęcia grupowe oraz klasyczne portrety .

clasiic

TROFEA I LEGENDY KLUBU

Historia buduje tożsamość, definiuje miejsce w którym się znajdujemy i do którego dążymy. Warto kultywować tradycję i upamiętniać najważniejsze wydarzenia i legendy, które przyniosły kibicom ogrom radości. Nasza seria THE LEGENDS idealnie oddaje klimat retro. Plakaty, koszulki, bluzy z tymi wzorami szybko zyskają wielkie grono sympatyków. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy wzór dedykowany Twojemu klubowi. 

legends23
alone

FAN STORE

Zaprojektujemy od podstaw nowe wzory na odzież dla kibiców. Świetnie czujemy się zarówno w nowoczesnym wzornictwie, jak i w projektach wymagających nawiązujących do tradycji klubu, historycznych meczów, zdobytych trofeów czy ikon klubu.  Gotowe projekty przeniesiemy na  koszulki, bluzy, spodnie, czapki oraz inne gadżety. Przygotujemy również zdjęcia produktów do sklepu online. Odzież w zależności od potrzeb możemy ozdobić trwałymi nadrukami metodą DTG lub sitodruku. Wykonujemy również  wzory haftowane komputerowo.  Dał asortyment dostarczymy do Waszego klubowego sklepu.

HATTRICK!

Hattrick to spełnienie marzeń każdego zawodnika, cieszy potrójnie, podobnie jak wykonywane spersonalizowane, humorystyczne karykatury i portrety. Zastanawiasz się co kupić w prezencie zawodnikowi lub kibicowi ? No to już chyba wiesz. Nasze portrety są skromne jak Zlatan i skuteczne jak główka Zizou. Obdarowany będzie go wspominał niczym zwycięski remis na Wembley!  Więcej informacji o tym jak zamówić portret znajdziesz w linku poniżej.


WYCENA

Skontaktuj się z nami! Omówimy zakres działań i przygotujemy dla Ciebie indywidualna wycenę, skrojoną idealnie dla Twoich potrzeb. Jeśli masz inne pomysły graficzne, chcesz odświeżyć swoją stronę internetową, zbudować sklep internetowy, zaprojektować oklejenie drużynowego autokaru – pomożemy! 

tel: +48 531 42 41 49

NASI KLIENCI